Magiki (12)

serial animowany Francja 2017   b.o.
W skrócie:W Magiki Festiwal Zamków z Piasku jest zagrożony z powodu ogłuszających ryków, skutecznie odstraszających wszystkich mieszkańców. Przerażeni poddani stanowczo odmawiają opuszczenia zamku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siedmioletnia księżniczka Billie to ciekawa świata rezolutna dziewczynka, która każdego dnia bawi się i uczy, a także odkrywa problemy prawdziwego świata, takie jak rywalizacja pomiędzy rodzeństwem czy sprawiedliwość. Dziewczynka dysponuje niezwykłym kluczem, którego używa do otwierania wszelkich pudełek z zabawkami oraz do wchodzenia do baśniowego świata Magiki - fantastycznej krainy, pełnej słodkich duszków i wróżek.

W tym odcinku

W Magiki Festiwal Zamków z Piasku jest zagrożony z powodu ogłuszających ryków, skutecznie odstraszających wszystkich mieszkańców. Przerażeni poddani odmawiają opuszczenia zamku, dlatego Billie i Truman postanawiają wyjść i sprawdzić, skąd dochodzą straszliwe dźwięki i co się za nimi kryje. Dzięki czarodziejowi Edowi dowiadują się, że to smok, a dokładniej smoczyca, która rozpacza, ponieważ ktoś ukradł jej jajo. Nieoczekiwanie okazuje się, że jest bardziej przestraszona, niż mieszkańcy Magiki. Billie, Truman i Smolik postanawiają znaleźć zaginione jajo.

Zobacz także