Magiki (11)

serial animowany Francja 2017   b.o.
W skrócie:Czarodziej Ed ma rozpocząć naukę królewskiego tańca dla Billie i jej dworu, ale niespodziewanie znika. Zostaje znaleziony w wielkim dole obok zamku. Okazuje się, że nie jest to jedyna taka dziura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Siedmioletnia księżniczka Billie to ciekawa świata rezolutna dziewczynka, która każdego dnia bawi się i uczy, a także odkrywa problemy prawdziwego świata, takie jak rywalizacja pomiędzy rodzeństwem czy sprawiedliwość. Dziewczynka dysponuje niezwykłym kluczem, którego używa do otwierania wszelkich pudełek z zabawkami oraz do wchodzenia do baśniowego świata Magiki - fantastycznej krainy, pełnej słodkich duszków i wróżek.

W tym odcinku

Czarodziej Ed ma rozpocząć naukę królewskiego tańca dla Billie i jej dworu, ale niespodziewanie znika. Zostaje znaleziony w wielkim dole niedaleko zamku. Okazuje się, że nie jest to jedyna taka dziura. Jakiś gigantyczny kret zaczyna przemieniać królestwo Magiki w szwajcarski ser. Billie i jej przyjaciele wkrótce dowiadują się jednak, że nie ma żadnego kreta. Za wszystkie doły są odpowiedzialne Marie i Antonina, które je kopią, żeby znaleźć Klejnot Magiki.

Zobacz także