Made in Maroko (8-ost.)

Made in Maroko (8-ost.)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Dagmara postanawia zająć się handlem marokańskimi, ręcznie tkanymi materiałami i kolorowymi ubraniami. Odwiedza tkalnię i fabrykę przędzy. Musi ocenić, który z biznesów jest najbardziej intratny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dagmara, jedna z bohaterek serii "Królowe życia", postanawia zrealizować niebanalny pomysł na interes. W tym celu razem z przyjacielem Jackiem wyrusza do Maroka. W poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych pomagać im będzie dawny znajomy Samir. Tam czekają na nich fabryki ze skórami, aleje ze straganami oraz zupełnie inne lokalne zwyczaje. Widzowie przekonają się, czym zakończy się ta przygoda oraz, kto okaże się lepszym negocjatorem - marokańscy sprzedawcy, czy goście z Polski.

Edzia i Conan wracają do Polski, a Dagmara z nową energią zabiera się za kolejny biznes. Postanawia zająć się handlem marokańskimi, ręcznie tkanymi materiałami i bajecznie kolorowymi ubraniami. Odwiedza tkalnię i fabrykę przędzy. Musi podjąć także ostateczną decyzję, który z biznesów będzie najbardziej intratny.