MacGyver (40)

MacGyver (40)

7.3/10

(MacGyver 2: Partners)

serial sensacyjny USA 1987   od 12 lat
Występują:Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Iris Klein, Bruce McGill
Reżyseria:Cliff Bole
W skrócie:Angus i Pete zostają porwani przez żądnego zemsty Murdocka. Przewożeni przez niego w nieznane miejsce wspominają początki swojej współpracy i pierwszą konfrontację z mężczyzną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

MacGyver (Richard Dean Anderson) jest agentem specjalnym, który pracuje dla fundacji Phoenix, prywatnej organizacji zajmującej się ściganiem przestępców. Nie ma dla niego sytuacji bez wyjścia. Sporadycznie używa broni palnej, jego największym orężem jest intelekt, niespożyta energia i kondycja fizyczna. Za pomocą sznurka, kajzerki i spinacza wysadza drzwi do siedziby narkotykowego bossa, a z siatki na włosy i proszku do prania konstruuje spadochron. Tak wyposażony stawia czoło zarówno mafiosom, przywódcom sekt, jak również nieuczciwym właścicielom sklepów. Dla niego ratowanie świata to chleb powszedni.

W tym odcinku

Angus i Pete zostają porwani przez żądnego zemsty najemnika, Murdocka. Przewożeni przez niego w nieznane miejsce wspominają początki swojej współpracy i pierwszą konfrontację z mężczyzną. Wkrótce ponownie muszą stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także