MacGyver (4)

MacGyver (4)

4.4/10

(MacGyver: Wire Cutter)

serial akcji USA 2016   od 12 lat
Występują:Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires
W skrócie:Mac i Jack, by rozbroić sowiecką głowicę bojową, jednoczą siły z rosyjskim programistą bomb oraz jego pomocnikiem. Niestety, dysponują jedynie przestarzałym komputerem. Mac musi szybko go naprawić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

Mac i Jack, by rozbroić sowiecką głowicę bojową, jednoczą siły z agentami podobnymi do siebie - rosyjskim programistą bomb oraz jego wycofanym pomocnikiem. Niestety, dysponują jedynie przestarzałym komputerem, który nagle przestaje z nimi współpracować. Mac musi szybko go naprawić przy pomocy taśmy klejącej i kabla.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także