MacGyver (10)

MacGyver (10)

4.4/10

(MacGyver: Pliers)

serial akcji USA 2016   od 12 lat
Występują:Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires
W skrócie:Mac zgadza się wrócić z Wiltem do rodzinnego miasteczka. Na miejscu muszą zmierzyć się z porywaczami studentki. Dziewczyna jest dla nich przynętą, by zmusić jej ojca do popełnienia zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Remake kultowego serialu z lat 80. XX w. z Richardem Deanem Andersonem w roli głównej. W nowej wersji w tytułowego MacGyvera wciela się Lucas Till, aktor znany z filmu "X-Men". Angus MacGyver (Lucas Till) zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, w której, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom, rozwiązuje najtrudniejsze sprawy. Młody agent potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. W dodatku umie zrobić coś z niczego. W misjach pomagają mu niezawodni współpracownicy: Jack Dalton (George Eads, znany z serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays, aktorka kojarzona z rolami w serialach "Agentka o stu twarzach" i "Pamiętniki wampirów").

W tym odcinku

Mac zgadza się wrócić z Wiltem do ich rodzinnego miasteczka. Na miejscu muszą zmierzyć się z porywaczami studentki nauk ścisłych. Dziewczyna jest dla nich przynętą, by zmusić jej ojca do popełnienia w ich imieniu makabrycznej zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także