Luksusowe minidomy 3 (3/5)

(Tiny Luxury 3)

serial dokumentalny USA   od 12 lat
W skrócie:Jenifer marzy o tym, by z wynajmowanego domu przeprowadzić się do inspirowanego stylem renesansowym domku, w którym będzie mogła podróżować po Kalifornii. Tyson i jego ekipa przystępują do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tyson i Michelle to małżeństwo, które specjalizuje się w budowie małych domów. W swoim programie udowodnią, że minimalny rozmiar lokum się opłaca. Pokażą, że ze względu na jego małą powierzchnię wcale nie trzeba obniżać jakości wykończenia. Wystarczy parę kreatywnych rozwiązań, a nawet niewielkie mieszkanie może być bardzo wygodne i funkcjonalne. Bohaterami programu są pary, single, a także całe rodziny, które postanowiły zamieszkać w luksusowym domu o minimalnym rozmiarze. Tyson i Michelle, którzy prowadzą jedną z najlepszych firm zajmujących się budową i urządzaniem mini domów z najwyższej półki, pomogą im zrealizować to marzenie. Każdy z ich projektów ściśle odpowiada konkretnym potrzebom klienta. Cała ekipa udowadnia, że wszystkie życzenia można zrealizować, często w bardzo zaskakujący sposób.

W tym odcinku

Jenifer marzy o tym, by z wynajmowanego domu przeprowadzić się do fantastycznego, inspirowanego stylem renesansowym domku, w którym będzie mogła podróżować po wybrzeżu Kalifornii. Tyson i jego ekipa pracują nad tym, by wprowadzić elementy stylu Tudorów, m.in. poprzez specyficzne ułożenie ozdobnych belek i spiralne schody. Michelle i projektanci koncentrują się za to na wprowadzeniu klimatu jak z opowieści o wróżkach i elementów, na których najbardziej zależy klientce - smoków.