Lucyfer 2 (13)

Lucyfer 2 (13)

(Lucifer 2: A Good Day to Die)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside
Reżyseria:Alrick Riley
W skrócie:Uciekinier z piekła desperacko poszukuje antidotum dla Chloe. Postanawia wrócić tam, skąd pochodzi, czyli do świata zła. W ślad za nim podąża matka Lucyfera, która chce mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga odsłona przygód mieszkającego w Mieście Aniołów Lucyfera Morningstara (Tom Ellis), któremu towarzyszy niezastąpiona detektyw Chloe Decker (Lauren German). Oprócz zagadek kryminalnych musi zmierzyć się z dużo bardziej skomplikowanymi problemami. Okazuje się bowiem, że Lucyfer nie jest już jedynym uciekinierem z piekła. Z czeluści wydostała się bowiem jego śmiertelnie niebezpieczna... matka.

W tym odcinku

Lucyfer desperacko poszukuje antidotum dla zatrutej Chloe. Udaje mu się ustalić jakie składniki są potrzebne do jej zrobienia jednak dokładne proporcje zna tylko zabity profesor Carlisle (Tim DeKay). Morningstar postanawia wrócić do piekła i uzyskać od niego recepturę. Misja udaje się połowicznie. Pan piekieł uzyskuje potrzebne informacje a później sam wpada w pułapkę i nie może się z niej uwolnić. W ślad za nim podąża matka Lucyfera, która chce mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)