Łowcy przestępców: Kłamstwa mordercy (4)

Łowcy przestępców: Kłamstwa mordercy (4)

(The Hunt with John Walsh: Confessions of a Killer)

serial dokumentalny USA 2016   od 16 lat
Występują:John Walsh
W skrócie:22 grudnia 2006 r. William Greer powiedział policjantom z hrabstwa Montgomery, że zamordował swoją dziewczynę Tammy Esquivel. Funkcjonariusze nie uwierzyli w jego zeznania, gdyż był bardzo pijany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

John Walsh to dziennikarz i aktywista od lat zaangażowany w walkę z przestępczością. Po tym, jak jego syn padł ofiarą mordercy, reporter robi wszystko, aby pomóc wymiarowi sprawiedliwości w schwytaniu groźnych zabójców. W swoim programie przedstawia prawdziwe historie ludzi, którzy dopuścili się straszliwych zbrodni, a którzy wciąż pozostają na wolności. Dzięki oficjalnym ustaleniom policji oraz zeznaniom świadków, ofiar i ich bliskich widzowie mogą poznać wszystkie szczegóły tych wstrząsających wydarzeń. Twórcy programu mają nadzieję, że ich praca i zaangażowanie przyczynią się do schwytania przynajmniej części przestępców.

W tym odcinku

22 grudnia 2006 roku William Joseph Greer powiedział policjantom z teksaskiego hrabstwa Montgomery, że zamordował swoją dziewczynę Tammy Esquivel. Funkcjonariusze nie uwierzyli, gdyż zabójca był bardzo pijany, kiedy się przyznawał, a brakowało jakichkolwiek dowodów zbrodni. Jednak 10 dni później synowie Greera ujawnili, że między ojcem a Tammy doszło do awantury, która zakończyła się strzałem. Wówczas policja przeszukała dom podejrzanego. Nie znaleziono ciała, ale wyraźne były ślady walki. Został wydany nakaz aresztowania Greera, ale mężczyzna zniknął i do tej pory jest poszukiwany.

Występują (pokaż wszystkich)