Łowcy koszmarów (5)

Łowcy koszmarów (5)

(Special Unit 2: The Waste)

serial SF USA 2001   od 12 lat
Występują:Michael Landes, Richard Gant, Alexondra Lee, Danny Woodburn
Reżyseria:Oscar L. Costo
W skrócie:W Chicago atakowani są lekarze zajmujący się odchudzaniem oraz osoby z nadwagą. Policjantom udaje się zdobyć materiał genetyczny napastnika. To potwór zbudowany z DNA ponad stu różnych osób.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Chicago roi się od demonów i potworów. Walczy z nimi specjalna jednostka. Należy do niej m.in. Kate Benson (Alexondra Lee), która w dzieciństwie widziała ukrywającego się w mieście potwora. Już jako dorosła wstąpiła do policji i pewnego dnia na służbie znów zobaczyła tę samą zjawę. Próbowała ją zabić, lecz kule z pistoletu nie robiły jej krzywdy. Kate uznano za niepoczytalną i odebrano policyjną odznakę. Wówczas Richard Page (Richard Gant) zaproponował jej pracę w tajnej jednostce SU2. Pierwsze zadanie dziewczyny polega na tropieniu tzw. rzygaczy, czyli zjaw żywiących się ludzkim mięsem. Istnieje podejrzenie, że porwały one 12 obywateli Chicago.

W tym odcinku

W Chicago są atakowani lekarze zajmujący się odchudzaniem, jak również osoby z ogromną nadwagą. Do akcji wkracza jednostka specjalna. Policjantom udaje się zdobyć materiał genetyczny napastnika. Okazuje się, że potwór zbudowany jest z DNA ponad stu różnych osób. Podczas śledztwa ginie jeden z funkcjonariuszy. Nick musi sam kontynuować dochodzenie. Tymczasem tajemniczy potwór pojawia się na konferencji dla puszystych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)