Lombard. Życie pod zastaw (7/39)

Lombard. Życie pod zastaw (7/39)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
W skrócie:W mieście odbywa się koncert Tomasza Niecika. Muzyk ukrywa się przed fankami w hotelu. Następnego dnia pokojówka zjawia się w lombardzie, by zastawić kosztowny męski sygnet. Adek zawiadamia gwiazdora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

W mieście odbywa się koncert gwiazdora disco polo, Tomasza Niecika. Muzyk ukrywa się przed fankami w jednym z pokoi hotelowych, pomaga mu w tym młoda, atrakcyjna pokojówka. Następnego dnia dziewczyna zjawia się w lombardzie, żeby zastawić kosztowny męski sygnet. Chwilę potem Adek widzi wywiad z Niecikiem, który żali się, że ukradziono mu pamiątkowy pierścień. Rozpoznaje go i zawiadamia gwiazdora. Razem udają się do dziewczyny, która była w lombardzie. Gdy Tomasz poznaje powód kradzieży, wybacza pokojówce, ale w zamian proponuje, by odwiedziła go w hotelu. Nawet w Adku takie zachowanie wywołuje niesmak. Okazuje się jednak, że powód tego zaproszenia jest inny niż się wydaje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także