Lombard. Życie pod zastaw (38/39)

Lombard. Życie pod zastaw (38/39)

6.5/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
W skrócie:Mikołaj spotyka się z kochanką. Kobieta wyrzuca przez okno suknię ślubną należącą do jego narzeczonej. Ubranie nieoczekiwanie ląduje na głowie pijanego Ziutka, a on zabiera je do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Mikołaj spotyka się z kochanką. Kobieta wyrzuca przez okno suknię ślubną należącą do jego narzeczonej. Ubranie ląduje na głowie pijanego Ziutka, a on zabiera je do lombardu. Andżelika i Mariusz są zaskoczeni kolejnym znaleziskiem klienta. Postanawiają przechować suknię do czasu, aż znajdzie się jej właściciel. Kiedy wraca narzeczona Mikołaja, przyznaje on, że zgubił kreację i rozwiesza stosowne ogłoszenia. Jedno z nich znajduje Ziutek, który postanawia skontaktować się z Mikołajem. Żąda od niego pieniędzy - dopiero wówczas odda mu zgubę. Andżelika i Marysia odbierają list zawierający datę kolejnej rozprawy rozwodowej. Otrzymują też wiadomość od Jacka, która przynosi nowe kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także