Lista klientów 2 (5)

Lista klientów 2 (5)

(The Client List: Hell on Heels)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Cybill Shepherd
W skrócie:Riley dowiaduje się w spa, że jej nową klientką jest pewna dziewczyna. Evan chce zabrać Travisa, żeby ten odwiedził swojego ojca, a Linette zachęca Katie, aby wzięła udział w konkursie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg losów Riley Parks (Jennifer Love Hewitt), która po odejściu męża znajduje się w poważnych tarapatach finansowych i postanawia podjąć pracę w lokalnym spa. Pomaga w prowadzeniu firmy i wychowuje dzieci; stara się prowadzić dwa życia - samotnej matki i surowej bizneswoman. Drugi sezon rozpoczyna się od kłótni Riley i Kyle'a. Sprzeczka zostaje niespodziewanie przerwana i koniec końców Riley i Even zbliżą się do siebie.

W tym odcinku

Riley dowiaduje się w spa, że jej nową klientką jest pewna 18-letnia dziewczyna. W szatni dochodzi do niezbyt komfortowej sytuacji między Derekiem i Seleną. W tym samym czasie Evan chce zabrać Travisa, żeby ten odwiedził swojego ojca, a Linette zachęca Katie, aby wzięła udział w konkursie. Lacey jest sfrustrowana, że nie może zajść w ciążę, więc razem z Dale'em decydują się pójść do ginekologa po fachową poradę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także