Licencja na wychowanie (13)

Licencja na wychowanie

odc. 13

6.5/10
serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Jolanta Fraszyńska, Joanna Orleańska, Cezary Kosiński, Dariusz Wiktorowicz
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Wiktoria chce wyprowadzić się do swojego biologicznego ojca. Barańscy zostają zaproszeni razem z dziećmi na kolację do szefa Ryszarda. Szkolą dzieci z zasad savoir - vivre'u.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współczesny portret dwóch małżeństw, które mają krańcowo różne poglądy na wychowanie dzieci. Nowocześni Leszczyńscy wprowadzają własny model wychowania, Barańscy zaś powielają schematy własnych rodziców. Weronika (Joanna Pierzak-Orleańska) i Paweł (Cezary Kosiński) Leszczyńscy wychowują 15-letnią Wiktorię (Marta Bitner), która jest córką z pierwszego małżeństwa Weroniki. Ich wspólnym dzieckiem jest 8-letni Bartek (Mikołaj Ściobłowski). Weronika poświęca się robieniu kariery, a domem zajmuje się Paweł. Roma (Jolanta Fraszyńska) i Ryszard (Dariusz Wiktorowicz) Barańscy mają czworo pociech: 18-letniego Łukasza (Bruno Jasieński), gimnazjalistkę Marysię (Ivett Bednarska), rówieśnicę Wiktorii oraz 11-letnią Magdę (Agata Szafrańska) i dwuletniego Mateusza. Głową rodziny i jedynym żywicielem jest Ryszard, pracownik firmy Maxtech, w rolę gospodyni domu wciela się Roma.

W tym odcinku

Wiktoria oznajmia matce, że chce wyprowadzić się do swojego biologicznego ojca. Z tego powodu dochodzi do awantury między Weroniką a Pawłem. Nastolatka jednak stawia na swoim. Barańscy zostają zaproszeni razem z dziećmi na kolację do szefa Ryszarda. Wcześniej przeprowadzają swoim pociechom szkolenie z zasad savoir - vivre'u. W firmie Maxtech zostaje zatrudniona nowa sekretarka, która jest Koreanką i nie mówi po polsku. Szef docenia u niej jednak inne zalety. Roma spotyka koleżankę ze szkolnych lat, Agnieszkę. Okazuje się, że kobieta jest właścicielką agencji aktorskiej. Rozmowa z nią skłania Romę do podsumowania swoich osiągnięć życiowych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)