Leśniczówka (210)

Leśniczówka (210)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Beata zaprasza nową koleżankę na obchód lasu. Po drodze spotykają Kurka, któremu Jedynak wręcza 500 zł na zapłacenie kary sądowej. Dłubała robi im zdjęcie. W domu Katarzyny zjawia się Lidia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Beacie nie podoba się, że Aneta zyskała zaufanie Konrada. Po drobnej scysji dochodzi jednak do wniosku, że przesadza i postanawia zaprosić nową koleżankę na obchód lasu. Po drodze spotykają Kurka, któremu Jedynak wręcza 500 zł na zapłacenie kary sądowej za alarm bombowy. Dłubała niepostrzeżenie robi im zdjęcie. Niespodziewanie w domu Katarzyny zjawia się Lidia. Tłumaczy, że przyszła zobaczyć się z Maryną. Jest zainteresowana tworzonymi przez zielarkę kremami i proponuje jej wspólny biznes. Jacek wypytuje pod sklepem o Tomka. Gdy udaje mu się dodzwonić do przyjaciela, okazuje się, ze miał on wypadek. Mądrasiuk odnajduje poobijanego mężczyznę w lesie i wzywa na pomoc Magdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także