Leśniczówka (152)

Leśniczówka (152)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Katarzyna decyduje się wystartować w wyborach. Krzysztof dowiaduje się, że jego matka zniknęła. Majewski nie ma czasu się teraz tym zajmować, ponieważ czeka go ważne spotkanie z mecenasem Grzymowskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Katarzyna decyduje się wystartować w wyborach. Krzysztof dowiaduje się, że jego matka zniknęła. Majewski nie ma czasu się teraz tym zajmować, ponieważ czeka go ważne spotkanie z mecenasem Grzymowskim (Marcin Troński). Natalia (Iga Górecka) zaprasza go do restauracji, w której przełożony je właśnie obiad. Gromniak oświadcza Kurkowi i Gałkowi, że to już definitywny koniec spotkań AA. Mężczyźni są załamani, ale próbują wpłynąć na stolarza, by zmienił decyzję. Janusz ma pretensje do sołtysa za brak pomysłów i każe mu nawiązać współpracę z księdzem Wiktorem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także