Leśniczówka (143)

Leśniczówka (143)

6.1/10
telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Przemysław Bluszcz, Henryk Talar
W skrócie:Janusz oferuje księdzu pieniądze na odbudowę świątyni. Katarzyna dowiaduje się od Magdy, że gmina nie wydała pozwolenia na organizację pikniku. Postanawia porozmawiać o tym z Gałkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Janusz oferuje księdzu 200 tysięcy na odbudowę świątyni oraz drewno z tartaku. Duchowny opowiada o tym Ruszczycom. Krzysztof przekazuje na jego ręce połowę obiecanych pieniędzy. Magda mówi Katarzynie, że gmina nie wydała pozwolenia na organizację pikniku. Ruszczyc postanawia pomówić ze starym Gałkiem, by wyjaśnić sprawę. Przypadkowo spotyka sołtysa na drodze. Edyta oddaje Krawczykowi dokumenty rozwodowe, które prawnik przygotował, by wyręczyła je mężowi. Oświadcza, że nie może tego zrobić. Maryna zastaje w zielarni Marka. Mężczyzna tłumaczy, że przyszedł dowiedzieć się, czy wszystko w porządku, gdyż doszły go wieści o pożarze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także