Lekarze na start (41/52)

Lekarze na start (41/52)

7.5/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Rafał nadal chce walczyć o syna. Marta jest przerażona. W szpitalu pod opiekę stażystki trafia były komik. Zuza martwi się o Borysa. Jego jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep nerki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Rafał nadal chce walczyć o syna. Marta jest tym przerażona. W szpitalu pod opiekę stażystki trafia były komik, który zatruł się alkoholem. Mężczyzna próbuje rozbawić lekarkę. Jednak, gdy odwiedza go jego partnerka Magda, uparcie ją ignoruje. Zuza martwi się o Borysa. Jego jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep nerki. Po dyżurze stażyści urządzają parapetówkę. Łukasz zaprasza na imprezę swoją nową dziewczynę Olę. Pielęgniarka Jowita jest o niego zazdrosna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także