Lekarze na start (40/52)

Lekarze na start (40/52)

7.5/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Dagmara i Łukasz razem poszukują nowego mieszkania. Rafał żąda, by Marta powiedziała Brunonowi prawdę. Grozi jej też sądem. Zuza wciąż odwiedza Borysa, który znajduje się już pod opieką pediatry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 lutego
za 6 dni
1:15 TV Puls 2

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Dagmara i Łukasz razem poszukują nowego mieszkania. Rafał żąda, by Marta powiedziała Brunonowi prawdę. Grozi jej też sądem. Zuza wciąż odwiedza Borysa, który znajduje się już pod opieką pediatry, doktora Talara. Lekarz wypisuje chłopaka do domu. Niespodziewanie nastolatek zaczyna się dusić. Do doktor Golan i Łukasza trafia 17-letnia dziewczyna, Marianna, która podejrzewa, że cierpi na chorobę weneryczną. Inną pacjentką ginekologii jest Waleria, z zespołem wstrząsu toksycznego. Lekarze robią badanie USG, a jego wynik ich zaskakuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także