Lęk wysokości

7.1/10 6.7/10
DRAMAT PSYCHOLOGICZNY Polska 2011   od 16 lat
Występują:Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Dorota Kolak, Magdalena Popławska
Reżyseria:Bartosz Konopka
W skrócie:Reporter (Marcin Dorociński) dowiaduje się, że jego ojciec trafił na oddział psychiatryczny. Usiłuje zrozumieć, co wpędziło go w chorobę.
Fabularny debiut nominowanego do Oscara Bartka Konopki: zmierzający do sukcesu dziennikarz musi zwolnić, by pochylić się nad popadającym w obłęd ojcem. Kilka nagród i poruszający Krzysztof Stroiński,
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młody reporter pracujący w telewizji, Tomek Janicki (Marcin Dorociński), nagle dowiaduje się, że jego ojciec Wojciech (Krzysztof Stroiński) został pacjentem oddziału psychiatrycznego. Syn jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Podczas kolejnych wizyt u chorego Tomek usiłuje zrozumieć, czego doświadczył jego ojciec, i co sprawiło, że pogrążył się w szaleństwie. Wspomina przeszłość, swoje dzieciństwo oraz małżeństwo rodziców, które zakończyło się rozwodem. Młody Janicki chce dowiedzieć się, dlaczego ich losy potoczyły się w taki sposób, i czemu nie są zgodną i szczęśliwą rodziną. Rozmowy z Wojciechem pozwalają także jemu poznać kilka prawd o sobie i o swoim związku z żoną Ewą (Magdalena Popławska). Fabularny debiut Bartosza Konopki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)