Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Rzeszów, część 2

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Rzeszów, część 2

widowisko Polska 2019   b.o.
Występują:Boney M., Piękni i Młodzi, Frans, Michał Szpak
W skrócie:Kolejnym przystankiem w muzycznej podróży jest Rzeszów. Zawitają tu polskie i zagraniczne gwiazdy, które wykonają hity ostatnich lat i ponadczasowe standardy. Wystąpi Boney M. i De Mono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cykl zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Ultranowoczesne sceny zostaną zlokalizowane w dziesięciu miastach. A wystąpią na nich wielkie polskie i zagraniczne gwiazdy. Widzowie i publiczność zgromadzona na koncertach, bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych wakacyjnych miłości i przygód. Ponadto za pośrednictwem nowych technologii odbiorcy będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko - zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę bliskiej osobie. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Kolejnym przystankiem w muzycznej podróży jest Park Kultury i Wypoczynku "Bulwary" w Rzeszowie. Zawitają tu polskie i zagraniczne gwiazdy, które wykonają zarówno najgorętsze hity ostatnich lat, jak i ponadczasowe standardy. Wystąpią Boney M., Piękni i Młodzi, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, De Mono i pochodzący ze Szwecji piosenkarz Frans. Na scenie pojawią też Julia i Wiktoria Szlachta, które wystąpiły w "Szansie na sukces" i wygrały odcinek, śpiewając "Sing-Sing" z repertuaru Maryli Rodowicz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)