Largo 2 (3)

Largo 2 (3)

(Largo Winch: Love Hurts)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2002   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
W skrócie:W paryskim laboratorium Grupy W dochodzi do pożaru, podczas którego giną neurochipy. Mogą być nimi zainteresowani terroryści.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef wpływowej spółki o nazwie Grupa W, Largo Winch (Paolo Seganti), poszukuje morderców swojego ojca Néria (David Carradine), po którym odziedziczył władzę w Grupie i pokaźną fortunę. Pomagają mu członkowie specjalnie powołanej ekipy: Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), była agentka CIA Joy Arden (Sydney Penny), ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria, John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego współpracownicy walczą z intrygami członków Komisji Adriatyckiej - globalnej organizacji polityków i biznesmenów, której niegdyś przeciwstawiał się Nério. W drugiej serii produkcji, powstałej na motywach słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a, Largo dokonuje zaskakującego odkrycia w sprawie śmierci Néria.

W tym odcinku

W paryskim laboratorium Grupy W doszło do pożaru, podczas którego zaginęły neurochipy, serce układów naprowadzających. Mogły być nimi zainteresowane nie tylko rządy obcych mocarstw, lecz również terroryści. Largo ma niewiele czasu na znalezienie złodzieja. Tymczasem Charles Arden, ojciec Joy, ma poważne kłopoty. Jego córka nosi w sobie pluskwę.

Występują (pokaż wszystkich)