Largo (15)

Largo

sezon 1 odc. 15

(Largo Winch: Endgame)

serial sensacyjny Belgia/Francja/Niemcy/Kanada/USA 2001   od 12 lat
Występują:Paolo Seganti, Diego Wallraff, Sydney Penny, Serge Houde
Reżyseria:Paolo Barzman, Dennis Berry
W skrócie:Urodziny Joy przerywa Kerensky, który widzi postać ze swojej przeszłości, Piotra Griszenko, niegdyś agenta KGB. Podążając za Kerenskim, Largo i Joy natrafiają na ciało rosyjskiego attaché.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Largo Winch (Paolo Seganti) stoi na czele jednej z największych i najbogatszych spółek na świecie, Grupy W. Firmę odziedziczył po swoim ojcu, Nério (David Carradine) zamordowanym w tajemniczych okolicznościach. Obecnie jedynym celem Largo staje się zdemaskowanie morderców Wincha seniora. Powołuje grupę do zadań specjalnych, w skład której wchodzą Simon Ovronnaz (Diego Wallraff), Joy Arden (Sydney Penny) - była agentka CIA i specjalistka w dziedzinie systemów zabezpieczeń, ekspert w dziedzinie technologii z dawnego KGB Georgij Kerenskij (Geordie Johnson) oraz doradca Néria John Sullivan (Serge Houde). Largo i jego podwładni wspólnie starają się pokonać swojego największego wroga: zrzeszającą biznesmenów, polityków, ekonomistów i finansistów z całego świata Komisję Adriatycką. Nério był niegdyś członkiem tej organizacji, lecz zorientowawszy się, że pragnie ona zdobyć władzę nad światem poprzez intrygi, postanowił z nią walczyć. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie opór wobec Komisji był przyczyną jego śmierci. Oprócz walki z działaniami Komisji Largo próbuje uporać się ze swoimi uczuciami względem ojca, który nigdy go nie uznał. Serial akcji na podstawie słynnego komiksu autorstwa Philippe'a Francqa i Jeana Van Hamme'a.

W tym odcinku

Joy obchodzi swoje urodziny na Wall Street. Imprezę przerywa Kerensky, który widzi postać ze swojej przeszłości. Zauważony przez niego Piotr Griszenko był niegdyś agentem KGB. Kerensky zaczyna go śledzić i wkrótce zostaje wrobiony w morderstwo. Podążając w ślad za Kerenskim, Largo i Joy natrafiają na ciało rosyjskiego attaché handlowego. Muszą się dowiedzieć, w co zamieszany jest Kerensky.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)