Labirynt (3/7)

Labirynt (3/7)

(Labyrint)

serial kryminalny Czechy 2015   od 16 lat
Występują:Jiří Langmajer, Zuzana Kanócz, Stanislav Majer, Miroslav Donutil
Reżyseria:Jiří Strach
W skrócie:Ojciec uprowadzonej dziewczyny trafia do aresztu pod zarzutem znęcania się nad domniemanym porywaczem. Odnajduje się skradziony posąg. Miro i Stefan prawdopodobnie trafili do kryjówki mordercy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niedaleko Brna turyści znajdują zwłoki. Okazuje się, że zamordowany to miejscowy polityk, Josef Karas. Ciało przedstawia makabryczny widok - zostało nadziane na pal, przebite repliką średniowiecznego miecza i obwiązane martwym wężem - czarną kobrą. Sekcja zwłok wykazuje dodatkowo, że mężczyzna przed śmiercią był torturowany. Śledztwo prowadzi major Michal Remes z wydziału kryminalnego brneńskiej policji. Wkrótce w mieście zjawia się słowacka policjantka Tamara Hronska. Ma ona wziąć udział w dochodzeniu, ponieważ pół roku wcześniej miała do czynienia z podobną sprawą. Zamordowano wówczas jej młodą rodaczkę, Gabrielę Uhorczikową, a jej ciało potraktowano w identyczny sposób. Sprawca został ujęty, ale nie przyznał się do winy. Tamara jest przekonana, że prawdziwy morderca kobiety nadal jest na wolności i ponownie zaatakuje. Na potwierdzenie tych przypuszczeń nie trzeba długo czekać.

W tym odcinku

Zostaje aresztowany ojciec uprowadzonej dziewczyny. Stawiany jest mu zarzut znęcania się nad domniemanym porywaczem. Tymczasem w podziemiach katedry w trudnych do wyjaśnieniach okolicznościach odnajduje się skradziony posąg Madonny. Wydaje się, że Miro i Stefan mogli trafić do kryjówki mordercy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)