La La Poland 2 (7)

La La Poland 2 (7)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Twórcy odcinka zajrzą do polskich domów. Przyjrzą się próbie zwerbowania pani Irenki do organizacji, dzięki której jej sąsiedzi odmienili swoje życie. Będą gościć też na urodzinach Amelci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znani aktorzy i satyrycy zabierają widzów w podróż do niezwykłej, pełnej absurdu i śmiesznostek krainy znanej jako La La Poland - światowego mocarstwa i gospodarczej potęgi. Bohaterowie krótkich, humorystycznych filmów, scenek, ujęć oraz skeczy pokażą grozę polskiej poczekalni, zebranie antyrady pedagogicznej, tradycyjne kłótnie przy rodzinnym stole, perypetie typowego polskiego kierowcy czy kulisy pracy w potwornej korporacji i studiu telewizyjnym. Zostanie ukazany portret szarego, lecz pełnego ambicji, marzeń i dumy narodowej mieszkańca La La Poland. W programie wystąpią aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata, m.in. Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Maciej Makowski, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Agata Wątróbska, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Zuza Grabowska, Krzysztof Szczepaniak i inni. W roli lektora Adam Ferency.

Twórcy odcinka po raz kolejny zajrzą do polskich domów, w których nie zabraknie absurdalnych sytuacji takich jak próba zwerbowania Pani Irenki do organizacji, dzięki której jej sąsiedzi podobno odmienili swoje życie. Będą gościć też na urodzinach Amelci, obdarowanej przez bliskich niezwykle oryginalną zabawką - Lalką Garbie. Zaprezentują też kulisy planowania randki pana Karola, który udowadnia, że nigdy nie jest za późno na miłość.