La Bandida (1/62)

La Bandida (1/62)

serial obyczajowy Meksyk 2018   od 12 lat
Występują:Ianis Guerrero, Albi De Abreu, David Medel, Tamara Vallarta
Reżyseria:Laura Marco
W skrócie:Graciela składa zeznania na policji. Urodzona jako Marina dorasta w hacjendzie Buenaventura. Pewnego dnia banda rabusiów morduje niemal wszystkich mieszkańców. Mała Marina poprzysięga zemstę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Graciela Olmos (Sandra Echeverria), bardziej znana jako La Bandida, jest szefową meksykańskiej grupy narkotykowej. Filmowcy pokazują jej życie od dzieciństwa spędzonego w sierocińcu, przez poślubienie rewolucjonisty, po zaangażowanie w życie półświatka. Bandida zaczyna od kradzieży biżuterii i hazardu, dorabia się na przemycie narkotyków. Za zdobyte w ten sposób pieniądze tworzy kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa. Jego bywalcami są wpływowe osobistości, artyści czy intelektualiści.

W tym odcinku

Graciela składa zeznania na policji przed funkcjonariuszem Samuelem. Urodzona jako Marina dorasta w hacjendzie Buenaventura. Pewnego dnia banda rabusiów morduje niemal wszystkich mieszkańców. Jeden z rzezimieszków, Jose, na oczach dziewczynki zabija jej ojca. Mała Marina poprzysięga zemstę. Razem z ocalonym młodszym bratem Benjaminem ucieka do Chihuahua. Dziewczynka chce się jednak dostać do stolicy, gdzie mieszka jej ciocia. By zdobyć pieniądze na pociąg, kradnie portmonetki zamożnym paniom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także