Kuloodporne serce (8-ost.)

Kuloodporne serce (8-ost.)

(Una pallottola nel cuore)

serial obyczajowy Włochy 2014   od 12 lat
Występują:Gigi Proietti, Francesca Inaudi, Marco Marzocca, Giovanni Scifoni
Reżyseria:Luca Manfredi
W skrócie:Palmieri próbuje nakłonić dawną partnerkę do wyjawienia tajemnicy z przeszłości. Jednocześnie angażuje się w rozwikłanie sprawy pożaru, w którym zginął fałszerz dzieł sztuki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bruno Palmieri (Gigi Proietti) jest dziennikarzem śledczym w poczytnej rzymskiej gazecie. Kocha swą pracę, lecz wie, że wiąże się z nią wielkie ryzyko. Przed laty naraził się pewnemu człowiekowi, który strzelił mu prosto w plecy. Od tego czasu Bruno nosi w sobie pocisk, który wciąż przypomina mu o tamtym dramatycznym wydarzeniu. Kulę pozostawiono w jego ciele z uwagi na bliskość położenia względem serca. Pewnego dnia jego syn Sandro (Ruben Rigillo) - znany w środowisku medycznym lekarz - odkrywa, że pocisk zaczyna zmieniać swe położenie. Jego ojcu zaczyna zagrażać zator. W trosce o bezpieczeństwo rodzica namawia go do przejścia na emeryturę. Bruno ulega presji. Tymczasem pracę w redakcji rozpoczyna Maddalena (Francesca Inaudi). Kobieta właśnie przeprowadziła się do Rzymu z matką Paolą (Licia Maglietta) i kilkuletnim synkiem Michelem (Lorenzo Zurzolo). Włoska produkcja z Licią Maglietti, aktorką uhonorowaną nagrodą David di Donatello za kreację w filmie "Chleb i tulipany".

W tym odcinku

Palmieri próbuje nakłonić dawną partnerkę do wyjawienia tajemnicy z przeszłości. Jednocześnie angażuje się w rozwikłanie sprawy pożaru, w którym zginął fałszerz obrazów. W sprawę mogą być zamieszani handlarze falsyfikatów dzieł sztuki lub inni niespełnieni artyści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)