Kudłaci kucharze USA (6)

(The Hairy Bikers: Big Shrimp)

magazyn kulinarny USA 2011   od 7 lat
W skrócie:Miłośnicy gotowania i jazdy motocyklowej nadal przebywają w Teksasie. Tym razem mają okazję spróbować lokalnych tacos. Następnie obserwują początek sezonu połowu krewetek w Arkansas Pass.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykańska wersja brytyjskiego programu, w którym dwóch znawców sztuki kulinarnej podróżuje na motocyklach po kraju i próbuje lokalnych specjałów. Rolę przewodników po kulinarnych tradycjach Stanów Zjednoczonych pełnią mechanik Bill Allen i doświadczony szef kuchni Paul Patranella. Wielbiciele motocykli i dobrego jedzenia przemierzają różne amerykańskie stany. Po drodze przygotowują oryginalne dania. W pierwszym odcinku odwiedzają stan Arkansas, gdzie udowadniają widzom, że potrawy z miejscowych żab są bardzo smaczne.

Miłośnicy gotowania i jazdy motocyklowej nadal przebywają w Teksasie. Tym razem mają okazję spróbować oryginalnych tacos w lokalnej wersji. Dowiadują się, że potrawa ta zawiera części mięsa wieprzowego i wołowego, które zwykle są uznawane za niejadalne. Następnie obserwują, jak wygląda początek sezonu na połów krewetek w miejscowości Arkansas Pass.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także