Kuchenne rewolucje: Restauracja 'Relax', Chełm (5)

Kuchenne rewolucje: Restauracja 'Relax', Chełm (5)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Restauracja 'Relax' w Chełmie ma długą historię, sięgającą czasów PRL-u. Nowy właściciel przejął lokal razem z nazwą, wystrojem i personelem. Nieapetyczne miejsce nie przyciąga gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler po raz ósmy wyrusza w kulinarną podróż po Polsce. Przyjmuje zaproszenia właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Przejmuje obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na zamyka lokal, układa nową kartę dań, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i czy eksperyment okazał się sukcesem.

Restauracja "Relax" w Chełmie ma długą historię. Mieści się w dzielnicy kolejowej, gdzie w czasach PRL-u funkcjonowało wiele zakładów przemysłowych. Lokal, pełniący w dzień funkcję stołówki zakładowej, wieczorami zamieniał się w dancing. Nowy właściciel przejął restaurację razem z nazwą, wystrojem i personelem. Nieapetyczne miejsce nie przyciąga gości. Magda Gessler je ożywia.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także