Kuchenne rewolucje: Restauracja Matalmara, Goczałkowice-Zdrój (10)

Kuchenne rewolucje: Restauracja Matalmara, Goczałkowice-Zdrój (10)

program rozrywkowy Polska 2012   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Matalmara w Goczałkowicach- Zdroju. wystrojem nawiązuje do epoki Ludwika XVI, ale gości pojawiają się tu rzadko. Właściciel proszą o pomoc doświadczoną restauratorkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 20 grudnia
pojutrze
15:00 TVN

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler gości w Goczałkowicach-Zdroju, małej uzdrowiskowej miejscowości na południu Polski. Restauracja Matalmara wystrojem nawiązuje do czasów Ludwika XVI. Właściciele przekonani są, że pałacowy styl połączony z dobrą kuchnią ma szanse na sukces. Nie wiedzą, dlaczego tak rzadko pojawiają się tu goście, dlatego proszą o pomoc doświadczoną restauratorkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także