Kuchenne rewolucje: Nowy Dwór Mazowiecki, Charlie's (4)

Kuchenne rewolucje: Nowy Dwór Mazowiecki, Charlie's (4)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Karol otworzył z partnerką Agnieszką restaurację typu fast food w Nowym Dworze Mazowieckim. W dniu otwarcia lokal wypełnił się klientami, jednak nikt nie był przygotowany do obsługi pełnej sali.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Karol otworzył ze swoją dziewczyną, Agnieszką, restaurację typu fast food w Nowym Dworze Mazowieckim. W dniu otwarcia lokal wypełnił się klientami, jednak nikt z personelu nie był przygotowany do obsługi pełnej sali. Goście długo czekali na posiłek, który w dodatku okazywał się niesmaczny. Nawet po tej porażce właściciele nie potrafią zmienić wizerunku restauracji. Trudna sytuacja finansowa ma też wpływ na związek Karola i Agnieszki. Para obwinia się wzajemnie o przyczyny porażki. W tej sytuacji uratować ich może tylko Magda Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także