Kuchenne rewolucje: Lubin, Restauracja Rodzinna (5)

Kuchenne rewolucje: Lubin, Restauracja Rodzinna (5)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Dorota prowadziła już kilka barów w Lubinie. Restaurację Rodzinną założyła pół roku wcześniej. Miała ona być przyjazna rodzinom, stąd nazwa i menu, na które składały się wyłącznie polskie dania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

Dorota gotuje zawodowo od dziesięciu lat. Prowadziła już kilka barów w Lubinie. Restaurację Rodzinną założyła pół roku wcześniej. Miała ona być przyjazna całym rodzinom, stąd nazwa oraz menu, na które składały się wyłącznie polskie dania domowe. W lokalu urządzono też kącik dla dzieci. Dorota spędza tam całe dnie, pomaga jej partner Mariusz, gdy skończy pracę w kopalni miedzi. Niestety, przy tak dużym nakładzie pracy, dochody są niewielkie. Mimo to właścicielka nie zamierza sprzedać restauracji. Sądzi, że najwięcej problemów stwarzają pracownicy. Natomiast oni za niepowodzenia winią właścicielkę, która ich zdaniem jest chaotyczna i nie słucha sugestii.

Zobacz także