Kuchenne rewolucje: Łańcut, Dymarka (9)

Kuchenne rewolucje: Łańcut, Dymarka (9)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Restaurację od trzech lat prowadzi troje wspólników i przyjaciół: Anastazja, Waldek i Robert. W czasach PRL-u Dymarka cieszyła się nienaganną opinią. Teraz jednak straciła dobrą renomę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Restaurację od trzech lat prowadzi troje wspólników i przyjaciół: Anastazja, Waldek i Robert. W czasach PRL-u Dymarka cieszyła się nienaganną opinią. Jednak kiedy lokal oraz przylegający do niego hotel przejęli nowi właściciele, jego reputacja była mocno nadszarpnięta. Co więcej, Anastazja i Robert przyznają, że brakuje im zapału do prowadzenia tego biznesu, natomiast Waldek toleruje zaledwie kilka prostych potraw. Właśnie dlatego menu Dymarki jest dość ubogie. Tym razem Magda Gessler musi również pokazać właścicielom, co to znaczy być restauratorem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także