Kuchenne rewolucje: Jasło, restauracja Perła (9)

Kuchenne rewolucje: Jasło, restauracja Perła (9)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna i Grzegorz postanowili otworzyć hotel w Jaśle i prowadzić restaurację, dla której wybrali nazwę Perła. W lokalu jest jednak pusto i Magda Gessler proponuje zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Katarzyna i Grzegorz postanowili otworzyć hotel w Jaśle. Choć wcześniej nie mieli tego w planach, rozpoczęli również prowadzenie restauracji, dla której wybrali nazwę Perła. Do hotelu goście zaglądają często, w lokalu jest jednak pusto. Magda Gessler wprowadza zmiany, by lokal zaczął tętnić życiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także