Kuchenne rewolucje: Gubin, Gospoda (12)

Kuchenne rewolucje: Gubin, Gospoda (12)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Beata prowadziła w Gubinie sklep z ubraniami, ale gdy biznes przestał się opłacać, otworzyła restaurację. Lokal nieźle prosperował, dopóki nie zachorowała Elżbieta, doskonała kucharka i organizatorka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Gubin to niewielka miejscowość przy granicy polsko-niemieckiej. Beata prowadziła tam sklep z ubraniami, ale gdy biznes przestał się opłacać, zdecydowała się otworzyć restaurację. Chociaż nie miała doświadczenia w gastronomii, uznała, że to jest świetny pomysł na dochodowy interes. Liczyła na klientów z Niemiec, często robiących zakupy w Gubinie, oraz organizację styp, bo jej lokal mieści się sąsiedztwie cmentarza. Beata miała szczęście. Zatrudniła Elżbietę, która nie tylko świetnie gotowała, ale organizowała pracę całej restauracji. Gdy jednak przed dwoma laty kobieta zachorowała, Beata sama przejęła stery w kuchni. Wtedy Gospoda zaczęła tracić klientów. Sytuacja restauracji robiła się co raz trudniejsza, a Beata coraz bardziej nerwowa. Pracownicy narzekają, że trudno się z nią porozumieć. Magda Gessler przybywa, by ratować beznadziejną sytuację.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także