Kuchenne rewolucje: Galeria Smaku, Kozienice (10)

Kuchenne rewolucje: Galeria Smaku, Kozienice (10)

program rozrywkowy Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Galeria Smaku w Kozienicach. Po sugestiach Magdy Gessler w menu zostanie wprowadzonych więcej świeżych, sezonowych warzyw. Zmianom ulegnie również wystrój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Czwarta edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Kolejnym przystankiem na trasie kulinarnej podróży Magdy Gessler jest restauracja Galeria Smaku w Kozienicach. Specjalnością lokalu są szybkie, tanie posiłki. W ciągu dnia nie brakuje tu klientów, wieczorem restauracja świeci jednak pustkami. Po sugestiach Magdy Gessler w menu zostanie wprowadzonych więcej świeżych, sezonowych warzyw. Zmianom ulegnie również wystrój.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także