Kuchenne rewolucje: Dąbrowa Górnicza, Juran (11)

Kuchenne rewolucje: Dąbrowa Górnicza, Juran (11)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Juran istnieje od wielu lat. Oryginalna nazwa to połączenie skróconych imion właściciela, Jurka, i jego partnerki Anetty, nazywanej Anią. Od jakiegoś czasu interes przynosi jedynie straty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler to niekwestionowana królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie oraz temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. "Kuchenne rewolucje" tym razem rozpoczynają trzynasty, bynajmniej nie pechowy sezon.

Restauracja Juran w Dąbrowie Górniczej istnieje od wielu lat. Oryginalna nazwa to połączenie skróconych imion właściciela, Jurka, i jego partnerki, Anetty, przez rodzinę nazywaną Anią. Mimo że to do niego należy biznes, lokal prowadzi Ania wraz z dorosłymi dziećmi: Martą i Rolandem. Niestety, od jakiegoś czasu interes przynosi jedynie straty, zaś Jurek skupia się na drugim biznesie - recyklingu samochodów. W ten sposób Juran został jego biurem, a na parkingu restauracji stoją tylko zezłomowane samochody. Widząc je, goście omijają lokal. Ania i dzieci Jurka chcą, by interes zaczął przynosić zyski, ale jest to niemożliwe, dopóki Jurek w niego nie zainwestuje i nie uprzątnie parkingu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także