Kuchenne rewolucje: Busko-Zdrój, Sekrety Buska (5)

Kuchenne rewolucje: Busko-Zdrój, Sekrety Buska (5)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Mimo że miejscowość jest pełna kuracjuszy, rzadko odwiedzają oni Sekrety Buska. Jedynymi klientami lokalu są grupy hotelowe. Magda Gessler spróbuje zmienić go w prawdziwą restauracją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i przeprowadzony eksperyment okazał się sukcesem.

Mimo że miejscowość jest pełna kuracjuszy, rzadko odwiedzają oni restaurację Sekrety Buska. Jedynymi klientami lokalu są grupy hotelowe. W porze obiadu bywa w tam tłoczno, ale z powodu niedrogich posiłków restauracja nie jest w stanie się utrzymać. Właścicielka myślała, że doświadczenie wyniesione z pracy w dużym hotelu da jej kwalifikacje do prowadzenia własnej kuchni, ale teraz nie potrafi wskazać, gdzie tkwi błąd. Magda Gessler spróbuje zmienić lokal w restauracją z prawdziwego zdarzenia.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także