Kuchenne rewolucje 4: Stara Kuźnia, Magnuszew (9)

Kuchenne rewolucje 4: Stara Kuźnia, Magnuszew (9)

program rozrywkowy Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler odwiedza Starą Kuźnię w miejscowości Magnuszew. Restauracja serwuje typowo domowe dania, ale nie ma wielu gości. Konieczne są zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Czwarta edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Magda Gessler odwiedziła restaurację Stara Kuźnia w miejscowości Magnuszew. Od sześciu lat prowadzi ją pani Danuta, której pomaga córka. Wnętrze lokalu to połączenie drewnianych elementów ze starymi ceglanymi ścianami i kominkiem. Serwuje się tu typowo domowe dania. W restauracji nie ma wielu gości, dlatego konieczne są poprawki. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na zespół pracowników, który nie jest zgrany.

Twórcy (pokaż wszystkich)