Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2013   b.o.
W skrócie:Monika i Fryderyk połączyli w swoim lokalu jedzenie i warzenie własnego piwa. Tak powstał Cieszyński Browar Mieszczański. Goście narzekają jednak na potrawy. Magda Gessler wprowadza zmiany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Monika i Fryderyk postanowili połączyć w swoim lokalu dobre jedzenie i warzenie smacznego, lokalnego piwa. Tak powstał Cieszyński Browar Mieszczański. Goście chętnie popijają trunek, jednak narzekają na serwowane tu potrawy. Właściciele zainwestowali bowiem w nowe technologie, zapominając przy tym o dobrym kucharzu. Magda Gessler wprowadza zmiany, dzięki którym restauracja będzie lepiej prosperować.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także