Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2010
W skrócie:Pan Krzysztof założył Broniszówkę. Myślał o smażalni ryb, a powstał spory lokal, któremu nie pomaga nawet dobra lokalizacja. Doświadczenia z kucharzami są złe. Prosi o pomoc Magdę Gessler.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Druga edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Restaurację o nazwie Broniszówka kilka lat temu założył pan Krzysztof. Na początku myślał o małej smażalni ryb, jednak wyszedł całkiem spory lokal, który w gruncie rzeczy czerpie zyski jedynie z imprez okolicznościowych. Nawet idealna lokalizacja na terenie Parku Hodowli Roślin "Bronisze" nie pomaga. Doświadczenia pana Krzysztofa z kucharzami są jak najgorsze. Prosi więc o pomoc doświadczoną restauratorkę Magdę Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także