Kuchenne rewolucje (12/14)

Kuchenne rewolucje (12/14)

program rozrywkowy Polska 2011   od 12 lat
W skrócie:Magda Gessler gości w Karczmie Nałęczowskiej. Mimo atrakcyjnego położenia w lokalu jest pusto. Restauratorka przygotowuje się do kolejnej rewolucji - od karty dań po higienę w kuchni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorka książek kulinarnych Magda Gessler pomaga właścicielom lokali gastronomicznych w Polsce, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Odwiedza restauracje wymagające natychmiastowych zmian i na cztery dni staje się tam szefem. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nowe menu, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Jej bezdyskusyjne uwagi nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem pracowników. Czwartego dnia następuje uroczyste otwarcie restauracji dla gości, którzy ocenią efekty zabiegów. Po dwóch tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment odniósł sukces w postaci poprawy sytuacji finansowej... Czwarta edycja programu, który powstał na licencji brytyjskiego reality show "Kitchen Nightmares".

Magda Gessler gości w Karczmie Nałęczowskiej. Okolica słynie z wód i świeżego powietrza, czym przyciąga kuracjuszy i turystów. Mimo atrakcyjnego położenia w lokalu jest pusto. Personel nie jest zadowolony ze sposobu zarządzania menadżerki. Wini ją o złą atmosferę i spadek obrotów. Doświadczona restauratorka przygotowuje się do kolejnej rewolucji od uważnego przyjrzenia się karcie dań i utrzymaniu higieny w kuchni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także