Kryminalne zagadki Las Vegas 14 (1/22)

Kryminalne zagadki Las Vegas 14 (1/22)

(CSI: Crime Scene Investigation: The Devil and D.B. Russell)

serial kryminalny Kanada/USA 2013   od 16 lat
Występują:George Eads, Paul Guilfoyle, Eric Szmanda, Robert David Hall
Reżyseria:Alec Smight
W skrócie:D.B. Russell dowodzi ekipą CSI podczas poszukiwań Morgan Brody i Ellie Brass, które zostały porwane przez rytualnego zabójcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu o pracy specjalistów medycyny sądowej, którzy swoje dochodzenia opierają na szczegółowej analizie dowodów zebranych na miejscu zbrodni. Pracownicy tego działu stosują najnowsze metody i nowinki techniki, aby rozwikłać nawet najtrudniejsze zagadki. Scenariusz serialu powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania.

W tym odcinku

Kontynuacja ostatniego odcinka poprzedniej serii. D.B. Russell i ekipa CSI poszukują seryjnego mordercy, który inspiruje się "Boską komedią" Dantego, a przede wszystkim dziewięcioma kręgami piekieł. Przestępca uprowadził Morgan Brody i Ellie Brass. Wychodzi na jaw, że córka Brassa jest wspólniczką psychopaty. Kapitan z trudem przyjmuje bolesną prawdę. Los jednak go nie oszczędza. Wkrótce dochodzi bowiem do kolejnej zbrodni - ginie matka Ellie i wiele wskazuje na to, że zamordowała ją własna córka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)