Królowa serc (89)

(Reina de Corazones)

telenowela USA 2014   od 12 lat
Występują:Paola Núnez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque
W skrócie:Babcia Victora na łożu śmierci prosi go, by zaopiekował się zakonnicą Piedad. Javier tłumaczy Reinie, że organizacja, która chciała pozbawić ją życia, już nie istnieje dzięki Victorowi de Rosas.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Las Vegas. Reina mieszka z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie utrudniają jej życie. Niepewna siebie i zastraszona dziewczyna pracuje jako asystentka znanego projektanta mody. Jej życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa, przystojnego parkingowego, którego przypadkowo bierze za bogacza. Niebawem zakochani postanawiają się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że Nicolas jest celem niebezpiecznego przestępcy, Victora Rosasa. Niebawem drogi zakochanych rozchodzą się. Spotykają się ponownie w zupełnie innych okolicznościach.

W tym odcinku

Babcia Victora zapada na tajemniczą chorobę. Na łożu śmierci prosi wnuka, by zaopiekował się zakonnicą o imieniu Piedad. Javier tłumaczy Reinie, że organizacja, która chciała pozbawić ją życia, już nie istnieje dzięki Victorowi de Rosas. Isidro zostaje zwolniony z więzienia i udaje się na poszukiwanie Connie. Kobieta wyznaje mu, że jest żoną Cristiana. Victor proponuje Estefanii, by założyli nową organizację przestępczą. Pilar wstrzykuje babci mężczyzny truciznę. Jackie zostaje zaatakowana przez Lopeza. Reina mówi Claricie, że jest w ciąży, ale może stracić dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)