Królowa serc (29)

Królowa serc (29)

(Reina de Corazones)

telenowela USA 2014   od 12 lat
Występują:Paola Núnez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque
W skrócie:Frank prosi Nicolasa o spotkanie. Chce wyrównać rachunki z rywalem. Victor budzi się i uświadamia sobie, że Isidro podmienił zawartość fiolki. Connie oskarża mężczyznę o śmierć Reiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Las Vegas. Reina mieszka z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie utrudniają jej życie. Niepewna siebie i zastraszona dziewczyna pracuje jako asystentka znanego projektanta mody. Jej życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa, przystojnego parkingowego, którego przypadkowo bierze za bogacza. Niebawem zakochani postanawiają się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że Nicolas jest celem niebezpiecznego przestępcy, Victora Rosasa. Niebawem drogi zakochanych rozchodzą się. Spotykają się ponownie w zupełnie innych okolicznościach.

W tym odcinku

Frank prosi Nicolasa o spotkanie. Ma nadzieję, że w końcu uda mu się wyrównać rachunki z rywalem. Victor budzi się i uświadamia sobie, że Isidro podmienił zawartość fiolki. Connie oskarża mężczyznę o spowodowanie śmierci Reiny. Tymczasem Victor informuje Claritę, że jej matka nie żyje. Frank i Nicolas walczą na śmierć i życie. Niespodziewanie ich pojedynek przerywa agentka Smith, która zabija Franka. Umierający mężczyzna wyznaje, że Reina żyje. Nicolas oznajmia agentce Smith, że nigdy jej nie wybaczy. Lazaro wyznaje Grecie miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także