Królowa serc (109)

Królowa serc (109)

(Reina de Corazones)

telenowela USA 2014   od 12 lat
Występują:Paola Núnez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque
W skrócie:Asuncion prosi Smith, by pomogła jej odnaleźć syna. Estefania obiecuje Octaviowi, że po wyjściu ze szpitala zostanie jego żoną. Alicia szantażuje Isidro. Lazaro zgadza się poślubić Jackie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Las Vegas. Reina mieszka z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie utrudniają jej życie. Niepewna siebie i zastraszona dziewczyna pracuje jako asystentka znanego projektanta mody. Jej życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa, przystojnego parkingowego, którego przypadkowo bierze za bogacza. Niebawem zakochani postanawiają się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy wychodzi na jaw, że Nicolas jest celem niebezpiecznego przestępcy, Victora Rosasa. Niebawem drogi zakochanych rozchodzą się. Spotykają się ponownie w zupełnie innych okolicznościach.

W tym odcinku

Asuncion prosi Smith, by pomogła jej odnaleźć syna. Estefania obiecuje Octaviowi, że po wyjściu ze szpitala zostanie jego żoną. Następnie kobieta podejmuję próbę ucieczki. Alicia szantażuje Isidro, że zabije Connie, jeśli ten wyjawi Victorowi, iż diamenty znalazły się w jej posiadaniu. Lazaro zgadza się poślubić Jackie. Reina informuje Javiera, że Victor wie o jego podwójnym życiu. Patricio wydaje Bolivarowi rozkaz powrotu do Las Vegas, jednak mężczyzna odmawia. Informuje przełożonego, iż wie o jego pokrewieństwie z Reiną i Estefanią. Zaskoczony mężczyzna obiecuje puścić Javiera wolno, jeśli ten wyjawi mu, gdzie przetrzymuje swoją żonę. Susana odwiedza Juana Jose w szpitalu psychiatrycznym. Estefania postanawia namówić kobietę, by pomogła jej w ucieczce.

Występują (pokaż wszystkich)