Krąg podejrzanych: Piec (5/10)

Krąg podejrzanych: Piec (5/10)

(Bajo sospecha)

serial sensacyjny Hiszpania 2017   od 16 lat
Występują:Yon González, Vicente Romero, Lluís Homar, Luisa Martín
W skrócie:Jeden z pracowników szpitala odkrył, kim jest Victor. Sara Guzman wybudza się ze śpiączki. Jej zeznanie może pomóc w ujęciu zabójcy Isabel Freire. Okazuje się, że Enrique Mendez zginął w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szpitalu pod Madrytem dochodzi do serii tragicznych zdarzeń. Najpierw znika bez wieści młoda lekarka, a potem zostaje zamordowana przełożona pielęgniarek. Policjanci dysponują tylko nagrany przez kamerę bezpieczeństwa moment porwania kobiety. Śledczy twierdzą, że sprawcą jest ktoś z pracowników szpitala. Inspektor Victor Casas zatrudnia się w placówce jako pielęgniarz pod fałszywym nazwiskiem. Sprawa się komplikuje, gdy rząd francuski wysyła na miejsce także swoich agentów.

W tym odcinku

Jeden z pracowników szpitala odkrył, kim jest Victor. Powstaje pytanie, czy nie należałoby wycofać go ze śledztwa. Sara Guzman wybudza się ze śpiączki. Jej zeznanie może pomóc w poszukiwaniach Catherine Le Monnier i zabójcy Isabel Freire. Popioły znalezione w piecu dowodzą, że Enrique Mendez został zamordowany w szpitalu. Miguel Manrique zdaje sobie sprawę, w jak trudnym położeniu się znajduje. Wciąż jednak liczy, że Casas i jego ludzie nie będą w stanie czegokolwiek mu udowodnić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także