Krąg podejrzanych: Miś (2)

Krąg podejrzanych: Miś (2)

(Bajo sospecha: El oso)

serial sensacyjny Hiszpania 2017   od 16 lat
Występują:Yon González, Vicente Romero, Lluís Homar, Luisa Martín
Reżyseria:Jorge Torregrossa
W skrócie:Po tragicznej śmierci Isabel Freire wychodzą na jaw tajemnice szpitalnego personelu. Niebawem dochodzi do kolejnego porwania. Victor z pomocą Alaina poszukuje mordercy oraz dwóch zaginionych kobiet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
jutro
23:40 TVP HD

Opis

W szpitalu pod Madrytem dochodzi do serii tragicznych zdarzeń. Najpierw znika bez wieści młoda lekarka, a potem zostaje zamordowana przełożona pielęgniarek. Policjanci dysponują tylko nagrany przez kamerę bezpieczeństwa moment porwania kobiety. Śledczy twierdzą, że sprawcą jest ktoś z pracowników szpitala. Inspektor Victor Casas zatrudnia się w placówce jako pielęgniarz pod fałszywym nazwiskiem. Sprawa się komplikuje, gdy rząd francuski wysyła na miejsce także swoich agentów.

W tym odcinku

Po tragicznej śmierci Isabel Freire, przełożonej pielęgniarek, wychodzą na jaw tajemnice szpitalnego personelu. Zespół śledczych odkrywa informacje o nielegalnych związkach i konfliktach zawodowych. Okazuje się, że ofiara dopuściła się zdrady, o której mąż rzekomo nic nie wiedział. Niebawem dochodzi do kolejnego porwania. Victor z pomocą francuskiego agenta, Alaina, poszukuje mordercy i dwóch zaginionych kobiet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także