Krąg podejrzanych: Catherine (8/10)

Krąg podejrzanych: Catherine (8/10)

(Bajo sospecha)

serial sensacyjny Hiszpania 2017   od 16 lat
Występują:Yon González, Vicente Romero, Lluís Homar, Luisa Martín
W skrócie:Wypadek komisarza Casasa komplikuje śledztwo. Victor, Alain i Vidal muszą jak najszybciej odnaleźć Catherine Le Monnier. Napięcie w klinice rośnie. Lidia jest gotowa na wszystko, by bronić syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szpitalu pod Madrytem dochodzi do serii tragicznych zdarzeń. Najpierw znika bez wieści młoda lekarka, a potem zostaje zamordowana przełożona pielęgniarek. Policjanci dysponują tylko nagrany przez kamerę bezpieczeństwa moment porwania kobiety. Śledczy twierdzą, że sprawcą jest ktoś z pracowników szpitala. Inspektor Victor Casas zatrudnia się w placówce jako pielęgniarz pod fałszywym nazwiskiem. Sprawa się komplikuje, gdy rząd francuski wysyła na miejsce także swoich agentów.

W tym odcinku

Wypadek komisarza Casasa komplikuje śledztwo. Victor, Alain i Vidal muszą jak najszybciej odnaleźć Catherine Le Monnier. Tymczasem napięcie w klinice ciągle rośnie. Lidia jest gotowa na wszystko, by bronić swojego syna. Doktor Legarra mimo choroby stara się utrzymać na stanowisku. Adela i Marcos strzegą tajemnicy ogrodu, a Belen usiłuje za wszelką cenę dojść prawdy. Nie wiedzą tylko, że wkrótce jedno z nich padnie ofiarą morderstwa.

Występują (pokaż wszystkich)