Krąg miłości: Odwrót (58)

Krąg miłości: Odwrót (58)

(Familie Dr. Kleist: Rückzug)

serial obyczajowy Niemcy 2004
Występują:Francis Fulton-Smith, Christina Plate, Ulrich Pleitgen, Uta Schorn
Reżyseria:Heidi Kranz
W skrócie:Christian martwi się o Piwiego, który nie wyobraża sobie życia bez gry w tenisa. Sytuację próbuje ratować Paul, który proponuje przyrodniemu bratu, by pomógł mu w budowie domku na drzewie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dr Christian Kleist (Francis Fulton-Smith) po śmierci żony podejmuje decyzję o przeprowadzce z dziećmi do małego miasta, gdzie otwiera prywatny gabinet lekarski. Wyrozumiałe i pełne ciepła podejście do pacjentów szybko zjednuje mu sympatię miejscowej społeczności. Po powrocie do domu musi znosić jednak humory swojej dorastającej córki, Lisy (Marie Seiser) i problemy emocjonalne syna, Petera (David Bode). Gdy doktor zakochuje się w Marlene (Christina Plate), atrakcyjnej dyrektorce szkoły, dla rodziny Kleistów nadchodzi czas próby. Christian ma jednak nadzieję, że Lisa i Peter staną na wysokości zadania.

W tym odcinku

Christian martwi się o Piwiego, który nie wyobraża sobie życia bez gry w tenisa. Mężczyzna ma pierwsze oznaki depresji. Sytuację próbuje ratować Paul, który proponuje przyrodniemu bratu, by pomógł mu w budowie domku na drzewie. Skoncentrowany na sobie mężczyzna szybko jednak zapomina o złożonej krewnemu obietnicy. Z powodu jego samolubnego zachowania dochodzi do wypadku: Paul wchodzi na drzewo i kaleczy się tasiemką od kurtki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także